Akademia Sportowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

17

10-2017

wtorek

18

10-2017

środa

19

10-2017

czwartek

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 300
ogółem: 1 088 286

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-10-13 11:30

Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 15.10.17 godz.10:00

Grom Miedźno -  Akademia Sportowa Lubliniec  3:6

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

sobota 14.10.17 godz.11:00

 Mechanik Kochcice - Akademia Sportowa Lubliniec  2:8

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

sobota 14.10.2017 godz.10:00 (boisko SP nr 1)

 Akademia Sportowa Lubliniec - GKS Piast Gliwice   0:3

środa 18.10.2017 godz.16:30 (boisko SP nr 1)

Akademia Sportowa Lubliniec - UKS Ruch Radzionków

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

sobota 14.10.17 godz.9:00

Raków Częstochowa S.A. - Akademia Sportowa Lubliniec  5:0

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 14.09.17 godz.9:00 (orlik Kochcicka)

Akademia Sportowa I Lubliniec - Orzeł Pawonków  18:2 (6:0)

bramki: Magdalena Elskokhon 3, Antoni Elsokhon 3, Franciszek Kraska 3, Filip Rynkiewicz 3, Olivier Rubiś 2, Kacper Molenda 2, Bartosz Jerominek 2

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

sobota 14.10.17 godz.11:30 (orlik Kochcicka)

Akademia Sportowa II Lubliniec - Pokój Sadów  2:7 (0:4)

bramki: Dawid Tkacz, Marcel Kubat

zaległy mecz 4 kolejki:  środa 18.10.17 godz.16:30

Błękitni Herby - Akademia Sportowa II Lubliniec

 

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


WAŻNY KOMUNIKAT !

  • autor: zizu2012, 2017-10-12 13:18

ZAPROSZENIE 

 

Zarząd Akademii Sportowej Lubliniec zaprasza wszystkich  rodziców i sympatyków , zainteresowanych dalszym funkcjonowaniem stowarzyszenia na spotkanie w poniedziałek 16 października 2017 na godzinę 19.00 .

Miejsce spotkania -  świetlica przy sali gimnastycznej SP1 w Lublińcu .

Cel spotkania - omówienie bardzo istotnych spraw związanych z dalszym funkcjonowaniem Akademii Sportowej Lubliniec !! 

Zachęcamy do przybycia , gdyż pragniemy podjąć wraz z Państwem kluczowe decyzje , które zadecydują o dalszym losie i kierunku rozwoju Klubu !  

 

 


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-10-06 23:37

Wyniki ostatnich spotkań drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 8.10.17 godz.10:00 (boisko SP nr 1)

  Akademia Sportowa Lubliniec - Victoria Częstochowa   0:0

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

 Akademia Sportowa Lubliniec  - Pauza

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

sobota 7.10.2017 godz.9:30

MKS Iskra Pszczyna - Akademia Sportowa Lubliniec   2:1

zaległy mecz wtorek 10.10.2017 godz.16:00

PKS Józefka Chorzów - Akademia Sportowa Lubliniec

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

sobota 7.10.17 godz.10:00 (boisko SP nr 1)

Akademia Sportowa Lubliniec -  Stradom Częstochowa   4:1

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 7.10.2017 godz.11:00 (boisko w Kochciach)

Mechanik Kochcice - Akademia Sportowa I Lubliniec   3:13 (0:8)

bramki: Barłomiej Glanc 4, Jakub Srogi 2, Szymon Kopiński 2, Kacper Molenda 2, Sebastian Borszcz, Filip Rynkiewicz, Bartosz Jerominek

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

sobota 7.10.2017 (boisko w Kuczowie)

Małapanew Kuczów - Akademia Sportowa II Lubliniec   11:5 (5:3)

bramki: Kacper Król 3, Dawid Tkacz 2

 

Żak F1 - PPN Lubliniec Grupa C

sobota 7.10.2017 godz.9:00

Akademia Sportowa Lubliniec

zebrał: A.Gawin

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


Jesień (nie koniecznie kwiecień-plecień) a trenować...

  • autor: balu0070, 2017-10-03 22:38

Warto poczytać w wolnej chwili...

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z niezwykle ciekawym artykułem nie tylko rodziców...:) 

http://apnknurow.pl/8093-nie-ma-zlej-pogody-dla-sportowca-jest-tylko-zly-ubior/


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-09-29 10:07

Weekendowe wyniki drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 1.10.17 godz.11:30

 Raków Częstochowa - Akademia Sportowa Lubliniec  12:0

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

sobota 30.09.17 godz.11:00

 Małapanew Kuczów - Akademia Sportowa Lubliniec   0:19

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

sobota 30.09.2017 godz.10:00 (boisko SP nr 1)

 Akademia Sportowa Lubliniec - AKS Mikołów   1:5

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

sobota 30.09.17 godz.14:00

Skra Częstochowa - Akademia Sportowa Lubliniec   1:0

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 30.09.17 godz.9:00 (orlik Kochcicka)

Akademia Sportowa I Lubliniec - Liswarta Lisów  3:7 (1:4)

bramki: Sowa Szymon 3

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

awansem z 4 kolejki- środa 27.09.2017 godz.18:00 (orlik Kazik)

Akademia Sportowa II Lubliniec - Huragan Jezioro  3:2 (1:0)

bramki: Namyślak Aleksander 2, Król Kacper

 

Żak F1 - PPN Lubliniec Grupa C

sobota 30.09.2017 godz.10:45

Akademia Sportowa Lubliniec

Turniej na boisku w Pawonkowie

 

zebrał: A.Gawin

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-09-22 20:15

Wyniki drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 16.09.17 godz.10:00 (boisko sztuczne Stadion Miejski)

 Akademia Sportowa Lubliniec - Gmina Kłomnice   4:4

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

środa 27.09.17 godz.17:00 (Sp nr 1)

 Akademia Sportowa Lubliniec - Huragan Jezioro  14:1

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

niedziela 24.09.2017 godz.11:00

PKS Józefka Chorzów - Akademia Sportowa Lubliniec  przełożony na 10 października

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

sobota 23.09.17 godz.10:00

Olimpia Huta Stara B - Akademia Sportowa Lubliniec  1:5

zaległy z 6 kolejki- środa 27.09.2017 godz.17:00 (boisko sztuczne Stadion Miejski)

Akademia Sportowa Lubliniec - MOSiR Myszków  3:0

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 23.09.17 godz.9:00 (orlik Kochcicka)

Akademia Sportowa I Lubliniec - Sparta I Lubliniec   odwołany!

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

sobota 23.09.17 godz.11:30 (boisko Herby ul.Katowicka)

Błękitni Herby - Akademia Sportowa II Lubliniec   odwołany!

awansem z 4 kolejki- środa 27.09.2017 godz.18:00 (orlik Kazik)

Akademia Sportowa II Lubliniec - Huragan Jezioro  3:2 (1:0)

 

Żak F1 - PPN Lubliniec Grupa C

sobota 23.09.2017

Akademia Sportowa Lubliniec

Turniej boisko sztuczne Stadion Miejski   odwołany!

 

Zapraszamy rodziców (i nie tylko!) do wspierania wszystkich naszych drużyn kulturalnym sportowym dopingiem!;)

- Kto wygra mecz?! - AAAASSSS!!!

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


Wyniki drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-09-15 23:38

Weekendowe wyniki drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

sobota 16.09.17 godz.10:00

Pogoń Kamyk - Akademia Sportowa Lubliniec   6:1

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

piątek 15.09.17 godz.17:00

Akademia Sportowa Lubliniec - Sparta Lubliniec  6:0

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

Przełożony na 4.10.2017

Akademia Sportowa Lubliniec - Ruch Radzionków

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

niedziela 17.09.17 godz.12:00 (boisko Pogoń Blachownia?)

Orlik Blachownia - Akademia Sportowa Lubliniec   3:4

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

awansem 14.09.17 godz.17:00

Herkules Kochanowice - Akademia Sportowa I Lubliniec  10:3 (6:2)

Turniej Anczok CUP- Stadion Miejski godz. 10:00 - VI miejsce

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

sobota 16.09.17 godz.11:00 (orlik ul.Kochcicka)

Akademia Sportowa II Lubliniec - Unia Kalety   0:15  (0:7)

 

Żak F1 - PPN Lubliniec Grupa C

Akademia Sportowa Lubliniec

Turniej przełożony!

 

 Wszystkie wyniki, terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.
 


Nabory

  • autor: balu0070, 2017-09-14 07:21

NABORY  W AKADEMII DLA ROCZNIKA 2012  !!!!

AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC OGŁASZA NABÓR DZIECI Z ROCZNIKA 2012 DO SZKÓŁKI !!!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację pod adresem e-mail akademianabory2017@onet.pl 

do 21.09.17.Prosimy o podanie imienia i nazwiska zawodnika oraz nr tel. kontaktowego do rodzica.

Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymają szczegółowe informacje dotyczące miejsca i terminu naborów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PRZYGODY Z PIŁKĄ !!!!!!!

 


ZAPROSZENIE

  • autor: balu0070, 2017-09-13 00:41

      ZAPROSZENIE

         NA XII  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

                ROCZNIKA  2007 i młodsi

             O PUCHAR ZYGMUNTA ANCZOKA

                                        ANCZOK CUP 2017

1. ORGANIZATOR:

v       Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec 

2.  MIEJSCE I TERMIN:

v       16.09.2017r.   –  (sobota)   stadion  Miejski w Lublińcu      ul. 74 GPP

v       odprawa trenerów godz. 9:30 ,

v        uroczyste rozpoczęcie z przemarszem drużyn godz. 10:00, 

v        zakończenie turnieju  godz.14:00 - 14.30

3. CEL TURNIEJU:

  • uroczyste otwarcie Stadionu Miejskiego
  • zapewnienie bezpiecznego i aktywnego spędzenia czasu wolnego
  • propagowanie zdrowego stylu życia.
  • rywalizacja sportowa w duchu fair play.
  • przypomnienie historii kariery sportowej  zawodnika Zygmunta Anczoka - złotego medalisty olimpijskiego
  • integracja środowiska sportowego Miast Partnerskich Lublińca działających na rzecz rozwoju piłki nożnej dzieci i młodzieży
  • 4. KATEGORIA WIEKOWA:

    v              Turniej zostanie rozegrany w kategorii wiekowej  2007  i młodsi

    5.  SPOSÓB ROZGRYWEK:

     Turniej zostanie rozegrany systemem „każdy z każdym".  

     

    PATRONAT HONOROWY                     

    Złoty medalista olimpijski: Zygmunt Anczok

     

     


    UWAGA RODZICE TRENERA PIOTRA MATYJA !!1

    • autor: balu0070, 2017-09-10 22:12

                                              UWAGA !!!!!

     

    Od dnia 11.09.2017 (Poniedziałek)  zmienią się godziny treningów w grupie trenera P. Matyja. (szczegóły w rozwinięciu)


    Archiwum aktualności


    Najbliższe spotkanie

    W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

    Reklama

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 10
    STRADOM - AJD II CZ - WA - FAIR - PLAY KOZIEGŁOWY
    POLONIA PORAJ - PILICA KONIECPOL
    AKADEMIA SPORTOWA L - C - VICTORIA CZ - WA
    POGOŃ KAMYK - UKS MOSIR MYSZKÓW

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 9
    UKS MOSIR MYSZKÓW 3:0 STRADOM - AJD II CZ - WA
    VICTORIA CZ - WA 1:0 POGOŃ KAMYK
    PILICA KONIECPOL 0:1 AKADEMIA SPORTOWA L - C
    FAIR - PLAY KOZIEGŁOWY 0:3 POLONIA PORAJ

    Losowa galeria

    Deichman
    Ładowanie...

    Ankiety

    Brak aktywnych ankiet.