Akademia Sportowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

11

12-2017

pon.

12

12-2017

wtorek

13

12-2017

środa

14

12-2017

czwartek

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 120, wczoraj: 98
ogółem: 1 100 012

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

AKADEMIA SPORTOWA 2007/08 wygrywa mikołajkowy Turniej Pokój...

  • autor: balu0070, 2017-12-06 00:26

 W minioną sobotę drużyna Akademii rocznika 2007-08 udała się na zaproszenie Pokoju Sadów na halę w Koszęcinie, gdzie rozegrano I Turniej Mikołajkowy "Pokój" Sadów CUP. Po losowaniu grup nasza drużyna trafiła na Gwarka Tarnowskie Góry z którym na inaugurację turnieju wygrywamy po świetnym meczu 2:0 po bramkach Szymona Sowy i Oliviera Rubisia, następnie mecz z gospodarzami, z którymi remisujemy tracąc wyrównującą bramkę w samej końcówce 1:1 a gola dla nas zdobył Tobiasz Gadecki. W ostatnim grupowym meczu pokonujemy 2:1 Odrę Miasteczko Śląskie po golach Tobiasza Gadeckiego i Oliviera Rubisia i z 1 miejsca w grupie pewnie awansujemy do półfinału. W nim po niezwykle ciekawym spotkaniu remisujemy z Unią Strzybnica znowu tracąc gola w końcówce 1:1 (bramka Szymon Sowa), a o awansie do finału decydują niezwykle emocjonujące rzuty karne które nasza drużyna bezbłędnie wykonuje i wygrywamy 4:3! W wielkim finale znów trafiamy na naszego grupowego rywala - Gwarka i znów... pokonujemy ich po najlepszym meczu w turnieju 2:0 a zwycięskie bramki, zdobyli Bartek Breguła i Mateusz Jelonek i tym samym drużyna zgarnęła okazały puchar Prezesa "Pokoju" Sadów! Na uwagę zasługuje doskonała postawa i efektowna gra całego zespołu we wszystkich spotkaniach turnieju, a dodatkowo nadmienić że nasz bramkarz Sebastian Borszcz został wybrany Najlepszym Bramkarzem Turnieju!

Gratulujemy i życzymy wszystkim naszym zawodnikom kolejnych sukcesów. 


 Zwycięska kadra: Sebastian Borszcz - Mateusz Jelonek, Bartosz Breguła, Szymon Sowa, Tobiasz Gadecki, Filip Rynkiewicz, Olivier Rubiś, Kacper Molenda, Bartek Jerominek, Jakub Włodarczyk, Julek Iwański

Trenerzy: Artur Gawin, Mateusz Gajda


TURNIEJ NIEPOLEGŁOŚCI

  • autor: balu0070, 2017-11-20 21:50

Akademia  Sportowa Lubliniec

organizatorem

Turnieju  z okazji „ DNIA NIEPODLEGŁOŚCI”-


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-11-13 23:37

Ostatnie wyniki drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

niedziela 12.11.17 godz.10:00

Akademia Sportowa Lubliniec - PKS Józefka Chorzów  0:3

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

niedziela 12.11.17 godz.13:00

MOSiR Myszków - Akademia Sportowa Lubliniec  3:0  walkower

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


TURNIEJ OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

  • autor: balu0070, 2017-11-07 20:43

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ        „OD  PRZEDSZKOLA    STRZELAM  GOLA”


TURNIEJ OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

  • autor: balu0070, 2017-11-07 20:36

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ   OD  PRZEDSZKOLA    STRZELAM  GOLA”


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-11-05 23:24

Ostatnie wyniki drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 5.11.17 godz.10:00

 Akademia Sportowa Lubliniec - Raków Częstochowa  0:14

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

sobota 4.11.17 godz.11:00 (boisko w Ciasnej)

  Akademia Sportowa Lubliniec - LKS Sieraków Śląski  8:0

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

wtorek 7.11.2017 godz.16:30

UKS Ruch Radzionków - Akademia Sportowa Lubliniec  6:0

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

niedziela 4.11.17 godz.10:00 (boisko SP nr1)

Akademia Sportowa Lubliniec - Olimpia Huta Stara  5:1

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 4.11.17 godz.11:00  (boisko LKS Unia Lisowice)

Unia Lisowice - Akademia Sportowa I Lubliniec  4:8 (3:3)

bramki: Magda Elsokhon 4, Antek Elsokhon, Bartek Glanc, Franek Kraska, Jakub Włodarczyk (karny)

zaległy: środa 8.11.17 godz.18:30 (orlik Kazik)

Akademia Sportowa I Lubliniec - Sparta I Lubliniec  2:6 (1:3)

bramki: Julian Iwański, Tobiasz Gadecki

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

sobota 4.11.17 godz.11:00  (boisko LKS Śląsk Koszęcin)

Śląsk Koszęcin - Akademia Sportowa II Lubliniec  2:5 (1:3)

bramki: Dawid Tkacz 3, Grzesiu Kowolik 2

 

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-10-26 08:39

Wyniki spotkań drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 29.10.17 godz.10:00

Gmina Kłomnice - Akademia Sportowa Lubliniec  odwołany!

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

sobota 28.10.17 godz.11:00

 Warta Kamieńskie Młyny - Akademia Sportowa Lubliniec  odwołany!

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

poniedziałek 30.10.2017 godz.16:30 (boisko SP nr 1)

 Akademia Sportowa Lubliniec - Skra Częstochowa  0:1

zaległy: środa 25.10.2017 godz.16:30 (boisko SP nr 1)

Akademia Sportowa Lubliniec - UKS Ruch Radzionków  2:5

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

sobota 28.10.17 godz.10:00  (przełożony na 11.11.2017)

MOSiR Myszków - Akademia Sportowa Lubliniec

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 28.10.17 godz.11:00 (orlik ul.Kochcicka)

Akademia Sportowa I Lubliniec - LKS Sieraków Śląski  6:2 (3:0)

bramki: Szymon Sowa 2, Tobiasz Gadecki 2, Magda Elsokhon, Antek Elsokhon

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

poniedziałek 30.10.17 godz.17:00 (orlik Kazik)

Akademia Sportowa II Lubliniec  -  Sparta II Lubliniec  2:1 (2:0)

bramki: Marcel Kubat, Michał Kosowicki

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-10-22 00:12

Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 22.10.17 godz.10:00

 Akademia Sportowa Lubliniec - Pogoń Kamyk  3:0

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

sobota 21.10.17 godz.11:00

  Akademia Sportowa Lubliniec - Rybak Ciasna  6:1

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

niedziela 22.10.2017 godz.10:00

SWSM Promotor Zabrze - Akademia Sportowa Lubliniec  0:1

środa 25.10.2017 godz.16:30 (boisko SP nr 1)

Akademia Sportowa Lubliniec - UKS Ruch Radzionków

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

niedziela 22.10.17 godz.10:00 (boisko SP nr1)

Akademia Sportowa Lubliniec - Orlik Blachownia   6:3 (0:0)

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 21.10.17 godz.11:00

Rybak Ciasna - Akademia Sportowa I Lubliniec  10:0 (6:0)

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

sobota 21.10.17 godz.11:00

Sparta Tworóg - Akademia Sportowa II Lubliniec  12:0 (8:0)

zaległy mecz 4 kolejki:  środa 18.10.17 godz.16:30

Błękitni Herby - Akademia Sportowa II Lubliniec  0:8 (0:4)

bramki: Dawid Tkacz 3, Marcel Kubat 2, Aleksander Łupierz, Łukasz Siwiaszczyk, Fabian Sagan

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej!

  • autor: balu0070, 2017-10-13 11:30

Wyniki weekendowych spotkań drużyn Akademii Sportowej Lubliniec:

 

Junior Młodszy B1 - III Liga Wojewódzka Częstochowa gr. 2

niedziela 15.10.17 godz.10:00

Grom Miedźno -  Akademia Sportowa Lubliniec  3:6

 

Trampkarz C1 - PPN Lubliniec

sobota 14.10.17 godz.11:00

 Mechanik Kochcice - Akademia Sportowa Lubliniec  2:8

 

Młodzik D1 - II liga wojewódzka Grupa płn.

sobota 14.10.2017 godz.10:00 (boisko SP nr 1)

 Akademia Sportowa Lubliniec - GKS Piast Gliwice   0:3

środa 18.10.2017 godz.16:30 (boisko SP nr 1)

Akademia Sportowa Lubliniec - UKS Ruch Radzionków

 

Młodzik D2 - III liga wojewódzka

sobota 14.10.17 godz.9:00

Raków Częstochowa S.A. - Akademia Sportowa Lubliniec  5:0

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa I:

sobota 14.09.17 godz.9:00 (orlik Kochcicka)

Akademia Sportowa I Lubliniec - Orzeł Pawonków  18:2 (6:0)

bramki: Magdalena Elskokhon 3, Antoni Elsokhon 3, Franciszek Kraska 3, Filip Rynkiewicz 3, Olivier Rubiś 2, Kacper Molenda 2, Bartosz Jerominek 2

 

Orlik E1 - PPN Lubliniec Grupa II:

sobota 14.10.17 godz.11:30 (orlik Kochcicka)

Akademia Sportowa II Lubliniec - Pokój Sadów  2:7 (0:4)

bramki: Dawid Tkacz, Marcel Kubat

zaległy mecz 4 kolejki:  środa 18.10.17 godz.16:30

Błękitni Herby - Akademia Sportowa II Lubliniec

 

 Wszystkie wyniki, aktualne terminarze i tabele poszczególnych drużyn i grup dostępne na stronie ŚlZPN w zakładce Rozgrywki--> dzieci i młodzież.


WAŻNY KOMUNIKAT !

  • autor: zizu2012, 2017-10-12 13:18

ZAPROSZENIE 

 

Zarząd Akademii Sportowej Lubliniec zaprasza wszystkich  rodziców i sympatyków , zainteresowanych dalszym funkcjonowaniem stowarzyszenia na spotkanie w poniedziałek 16 października 2017 na godzinę 19.00 .

Miejsce spotkania -  świetlica przy sali gimnastycznej SP1 w Lublińcu .

Cel spotkania - omówienie bardzo istotnych spraw związanych z dalszym funkcjonowaniem Akademii Sportowej Lubliniec !! 

Zachęcamy do przybycia , gdyż pragniemy podjąć wraz z Państwem kluczowe decyzje , które zadecydują o dalszym losie i kierunku rozwoju Klubu !  

 

 


Archiwum aktualności


Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

Młodzicy » II liga

Losowa galeria

OBÓZ SPORTOWY AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC 2012 CZ. I
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.