Wróciliśmy z Tarczą

I miejsce w Turnieju Młodzików w Krzepicach

W niedzielę 22.03.2009 nasi chłopcy z rocznika 1998 i młodsi rozegrali swój kolejny turniej. W zawodach brało udział 6 drużyn. Zespół nasz od początku prezentował się bardzo dobrze krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. W meczu finałowym graliśmy z gospodarzami turnieju Liswartą Krzepice i tradycyjnie już mecz był zacięty, dramatyczny , toczony w duchu fair play  a o zwycięstwie decydowała jedna bramka, którą strzelamy  na 2 sekundy przed końcem meczu. Nagrodę najlepszego strzelca turnieju zdobył zawodnik Akademii Patryk Wołowczyk, ale my chcielibyśmy również wyróżnić Dominika Panka i cały nasz zespół. Liswarta naszą drużynę, rodziców, trenerów podjęła bardzo gościnnie, ilekroć spotykamy się z działaczami z Krzepic czujemy, że jesteśmy wśród przyjaciół za to wszystko wielkie dzięki.

Kolejność Końcowa Turnieju

Akademia Sportowa LubliniecLiswarta Krzepice ILZS RudnikiAPN CzęstochowaUKS Herkules TruskolasyLiswarta Krzepice II
Drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Wołowczyk, Dominik Stępor, Dominik Panek, Jędrek Wachowski, Krzysztof Warzecha, Sebastian Armata, Robert Jaskólski, Piotr Świerc, Paweł Świerc, Maciej Jureczko.

Zwycięstwo swoje Akademia Sportowa Lubliniec dedykuje swojemu kontuzjowanemu koledze Kamilowi Drońskiemu.

Obóz w Beskidach