MISTRZOSTWO LIGI

Zwycięstwo w I edycji Ligi Trampkarzy Młodszych

Drużyna nasza po dwóch kolejnych wygranych meczach na kolejkę przed końcem ligi zapewniła sobie zwycięstwo w I edycji Ligi Trampkarzy Młodszych. W poniedziałek 25.05.2009 graliśmy wyjazdowy mecz z Orłem Psary. Po słabym początku wraz z upływem minut uzyskaliśmy wyraźną przewagę wygrywając ostatecznie 7:1. Kolejny mecz 1.06.2009 z LKS Victoria Strzebiń był bardzo ważnym spotkaniem zwycięzca, bowiem zapewniał sobie mistrzostwo Ligi. W meczu tym spotkały się dwie godne siebie drużyny, wygrała Akademia Sportowa, 3: 2 ale chwała zwycięzcą i pokonanym. Myślimy jednak, że w I edycji Ligi Trampkarzy Młodszych nie było pokonanych. Wygranymi byli wszyscy, którzy przyczynili się do utworzenia tej ligi a przede wszystkim PPN Lubliniec trener Zygfryd Wyrwol i działacze klubów biorących udział w utworzeniu ligi. Jesteśmy przekonaniu, że dzięki tej inicjatywie podniesie się poziom wyszkolenia młodych piłkarzy w naszym lublinieckim okręgu a dla młodych zawodników będzie wspaniała przygoda i wielka frajda. Do zobaczenia jesienią.

PS. Przed meczem 4 zawodników Akademii Sportowej Lubliniec otrzymało powołanie do kadry PPN Lubliniec są to: Piotr Białas, Szymon Kokot, Bartek Masłoń, Paweł Feliks – wszyscy rocznik 1997.