JUVENTUS TURYN OKAZAŁ SIĘ NAJLEPSZY !!!

I  MIEJSCE  AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC

W   MINI   CHAMPIONS   LEAGUE 2009 w Częstochowie

W niedzielę 14.06.2009r. na Stadionie Włókniarza w Częstochowie odbyło się wspaniałe święto piłki nożnej dla dzieci – Turniej MINI Champions League 2009.  Turniej rozgrywany był w kilku kategoriach wiekowych. Każda z drużyn wylosowała nazwę drużyny klubowej z europejskich pucharów. Najmłodsza grupa piłkarzy Akademii Sportowej Lubliniec grała w barwach JUVENTUSU TURYN. Po zaciętych meczach z gospodarzami turnieju, którzy wystawili dwie swoje drużyny – Werder Brema i AC Milan  oraz wygraną z drużyną Herkulesa Kochanowice - Sporting Lizbona  nasi najmłodsi piłkarze stanęli na najwyższym podium. Zawodnikiem turnieju w tej kategorii wiekowej został wybrany niesamowicie waleczny 5-latek Szymon Koza. Drugie miejsce  zajęła drużyna z Kochanowic, a trzecie i czwarte drużyny APN Częstochowa. Organizatorzy – w tym prezes APN - Krzysztof Kołaczyk, zadbał  o wspaniałą oprawę turnieju –  zawodnicy dekorowani byli na prawdziwym podium dla drużyn, wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

SKŁAD DRUŻYNY:

bramkarz – Kacper Cymański, zawodnicy: Julia Zgorzały, Mateusz Kowalczyk, Dawid Kowalczyk, Jakub Białas, Szymon Koza, Bartek Zymeła, Alan Kosacz, Szymon Bula,