Akademia Sportowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 139
ogółem: 1 079 403

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

HUTNIK KRAKÓW ZWYCIĘZCĄ

 HUTNIK KRAKÓW ZWYCIĘZCĄ OGÓLNOPOLSKIEGO

„TURNIEJU MŁODE TALENTY 2009”

 To był pracowity weekend dla Akademii Sportowej.  W sobotę i niedzielę 21 i 22 listopada   drużyny różnych roczników  wzięły udział    w 3  ogólnopolskich  turniejach piłkarskich – w Lublińcu, Tychach i Starachowicach. Pierwszy z nich - organizowany przez  Akademię - Ogólnopolski „ Turniej Młode Talenty 2009” dla rocznika 1998 zgromadził zespoły z kilku województw  - Hutnik Kraków, Raków Częstochowa, GKS Katowice, Piast Gliwice, Znicz Kłobuck, Grom Tychy, MKS Kluczbork, MKS Strzelce Opolskie, APN Częstochowa i gospodarzy turnieju - Akademię Sportową Lubliniec.   Lubliniecki turniej został wysoko oceniony przez trenerów  i  zawodników  zarówno pod względem  sportowym jak i organizacyjnym.  Oprawa zawodów – okazałe puchary, medale, statuetki dla najlepszych zawodników oraz dodatkowe atrakcje – w tym pokaz freestyl’a piłkarskiego możliwe były  dzięki pozyskanej  przez klub    dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki  i zaangażowaniu rodziców.  Akademia  otrzymała wiele  zaproszeń na turnieje i sparingi od drużyn biorących udział w imprezie.

Lublinieccy piłkarze  mierzyli się  z  najlepszymi drużynami w południowej  Polsce. Mieliśmy okazję oglądać reprezentantów Polski w tej kategorii wiekowej grających w  drużynie Piasta Gliwice, który zajął w turnieju 3 miejsce.    Zwycięzcami zostali młodzi piłkarze Hutnika Kraków, którzy po  emocjonującym finale pokonali drużynę MKS Kluczbork   - naszych  grupowych  rywali. Ostatecznie Akademia zajęła 9 miejsce będąc wyjątkowo gościnna w tym dniu.  

 Także w sobotę „Wilczki” – a więc piłkarze z rocznika 2001 i młodsi wzięli udział w  X Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  CZAK – CUP  2009 w Tychach.  Wśród 12 drużyn: z  Krakowa, Lublina, Piotrkowa i  Śląska  - debiutujący na tak wielkim turnieju zawodnicy Akademii  zajęli dobre 7 miejsce.   Zwycięzcą została drużyna Gwiazdy Ruda Śląska.  Do  „dwunastki  turnieju” wybrany został zawodnik Akademii - Dawid Kowalczyk.

 Również najstarsza drużyna Akademii  z rocznika 1997 dobrze zaprezentowała się  w silnie obsadzonym Turnieju w  Starachowicach. Trzy zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki pozwoliły rozegrać mecz o 7 miejsce w stawce 12 drużyn z Warszawy, Kielc, Radomia i Śląska. Szczególnie zwycięstwo w ostatnim meczu  z drużyną  Gromu Tychy   ucieszyło  zawodników z Lublińca,  którzy w dotychczasowych potyczkach z tą drużyną  jeszcze nie wygrali.   Zwycięzcą całego  Turnieju Sokół CUP 2009 w Starachowicach okazała się drużyna  Gwiazda Ruda Śląska, drugie miejsce zajął Legion Radom a trzecie Korona Kielce. 
 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
STRADOM - AJD II CZ - WA - FAIR - PLAY KOZIEGŁOWY
POLONIA PORAJ - PILICA KONIECPOL
AKADEMIA SPORTOWA L - C - VICTORIA CZ - WA
POGOŃ KAMYK - UKS MOSIR MYSZKÓW

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
UKS MOSIR MYSZKÓW 3:0 STRADOM - AJD II CZ - WA
VICTORIA CZ - WA 1:0 POGOŃ KAMYK
PILICA KONIECPOL 0:1 AKADEMIA SPORTOWA L - C
FAIR - PLAY KOZIEGŁOWY 0:3 POLONIA PORAJ

Losowa galeria

LIGA JUNIORÓW 2013 CZ.II
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.