Aktualności

II śląska liga trampkarzy młodszych

• autor: balu0070, 2015-05-03 21:57

PO CIĘŻKIM BOJU PRZEGRANA Z LIDEREM 2:3 !

W czwartej kolejce nasza drużyna podejmowała dotychczasowego lidera rozgrywek AF Silent Dąbrowę Górniczą. Początek spotkania nie był jednak po naszej myśli. Grę dyktowali goście i niespełna po 13 minutach gry prowadzili już 2:0. Mimo bardzo mądrej gry zawodników Dąbrowy Nasi gracze z dużym zaangażowaniem i walką starali się sprostać rywalowi. Po niewykorzystanej sytuacji sam na sam,  w końcówce pierwszej połowy strzelamy kontaktową bramkę.Druga połowa bardzo emocjonująca. Goście przyspieszają ale nie ustrzegają się błędów. Po dośrodkowaniu w pole karne, nieporozumienie obrońców wykorzystuje nasz napastnik i wbija piłkę do pustej bramki. Niestety po raz kolejny tracimy bramkę w ostatnich minutach meczu i przegrywamy mecz. Wielkie podziękowania dla zawodników za pełną determinację oraz gratulacje dla drużyny z Dąbrowy za w pełni zasłużone zwycięstwo.