ORLIK E1- wygrany sparing, ale wiele pracy przed nimi!

• autor: balu0070, 2017-02-21 22:54

AKADEMIA SPORTOWA II LUBLINIEC  5 - 4  SPARTA LUBLINIEC

W poniedziałkowy wieczór na hali Gimnazjum nr 1 w ramach treningu rozegrano ciekawy i emocjonujący sparing naszych Orlików z grupy początkującej wraz z rówieśnikami "Sparty" Lubliniec. Było to już drugie spotkanie tych drużyn w tym roku, gdyż miesiąc temu na hali SP nr 3 lepsi okazali się podopieczni Krzysztofa Kubicy pokonując 5:3 naszą osłabioną drużynę chorobami i wyjazdami. która jednak zagrała kapitalne spotkanie jednak szwankowała skuteczność pod bramką rywala... Wczoraj udało się zrewanżować "Sparcie" po zaciętym i emocjonującym spotkaniu pokonując ich 5:4 choć nasza drużyna na 10 minut przed końcem przegrywała 2:4! Kapitalna i zacięta walka do końca oraz lepsza skuteczność od rywali, którzy również mieli swoje szanse dała pierwsze w tym roku zwycięstwo! Te na pewno zmobilizuje wszystkich naszych zawodników do jeszcze pilniejszej pracy na treningach, co jak widać już powoli zaczyna procentować, a że runda rewanżowa ligi zbliża się dużymi krokami (start 1 kwietnia- wyjazdowy mecz z Orłem w Pawonkowie) trener Gawin z pewnością pilniej przygląda się wszystkim zawodnikom walczącym o miejsce w meczowej kadrze. Oczywiście wyniki obu sparingów są sprawą drugorzędną, a najważniejsza jest sportowa rywalizacja z kolegami i...koleżanką ;) oraz sprawdzenie swoich nabywanych umiejętności podczas treningów, które z dnia na dzień zarówno w naszym zespole jak i trzeba podkreślić u rywali są coraz lepsze!

Bramki: Magdalena Sokhon 2, Jakub Srogi, Olivier Rubiś, Szymon Kopiński