Akademia Sportowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Menu główne

Kalendarium

19

10-2017

czwartek

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 189, wczoraj: 159
ogółem: 1 088 654

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Treningi grup Orlik 2007-2008- Trener Artur Gawin

  • autor: balu0070, 2017-08-31 12:52

Uwaga Rodzice Orlików 2007-2008 Trener Artur Gawin!
Od poniedziałku 4 września 2017 następuje podział na grupy w następującym porządku:


Treningi Orlik Kazik w poniedziałki i czwartki godzina 17:20 - 18:35 grupa AS II L-c (FC Barcelona):

Aleksander Łypierz

Bartosz Perkowski

Oskar Czornik

Szymon Staś

Łukasz Siwiaszczyk

Marcin Siwiaszczyk

Kacper Czura

Filip Karwacki

Franciszek Nyk
Dawid Tkacz

Fabian Sagan

Grzegorz Kowolik

Daniel Jasiewicz

Aleksander Namyślak

Grzegorz Mrosek

Oskar Turoń

Michał Kosowicki

Marcel Kubat

Maciej Kaczmarczyk

Leon Kulejewski

Kacper Król

Franciszek Ptak

Dominik Wilk


Treningi Orlik Kazik w poniedziałki i czwartki godz. 18:40 -20:00 grupa AS I L-c (Manchester United):

Antoni Elsokhon

Magdalena Elsokhon

Mateusz Jelonek

Olivier Rubiś

Jakub Włodarczyk

Bartłomiej Glanc

Kacper Molenda

Filip Rynkiewicz

Bartosz Jerominek

Olivier Nowiński

Jakub Srogi

Sebastian Trojanowski

Jakub Piontek

Sebastian Borszcz

Filip Skałka

Szymon Kopiński

Franciszek Kraska

Julian Iwański

Proszę o punktualność i przychodzenie na swoje grupy! :)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [46]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
STRADOM - AJD II CZ - WA - FAIR - PLAY KOZIEGŁOWY
POLONIA PORAJ - PILICA KONIECPOL
AKADEMIA SPORTOWA L - C - VICTORIA CZ - WA
POGOŃ KAMYK - UKS MOSIR MYSZKÓW

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
UKS MOSIR MYSZKÓW 3:0 STRADOM - AJD II CZ - WA
VICTORIA CZ - WA 1:0 POGOŃ KAMYK
PILICA KONIECPOL 0:1 AKADEMIA SPORTOWA L - C
FAIR - PLAY KOZIEGŁOWY 0:3 POLONIA PORAJ

Losowa galeria

ZAKOŃCZENIE SEZONU JUNIORZY
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.